Pionki do gry

Pionki do gier planszowych należą zwykle do podstawowych elementów całego zestawu, na który składają się ponadto plansze, żetony i kości. Zależnie od formy prowadzonej rozgrywki czy konkretnego typu gry planszowej, pionki spełniają różne zadania. W klasycznych grach odpowiedzialne są za oznaczanie postępów graczy, natomiast bardziej zaawansowanych, strategicznych planszówkach, konkretne pionki do gry mogą oznaczać np. dywizjon wojska czy jednostkę specjalną.


Pionki do gry - producent

Wykonujemy wiele elementów gier planszowych z tektury, drewna i plastiku, w tym także pionki do gry. Jako producent dysponujemy bogatą oferta wzorów i kształtów. Bez najmniejszego problemu dostarczymy Państwu zarówno pionki toczone jak i frezowane. Istnieje także możliwość wykonania zlecenia według Państwa projektu. Nasze pionki do gier planszowych tworzymy z najwyższą starannością, tak aby dostarczyć produkt o ponadprzeciętnej jakości w niewygórowanej cenie.

Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii, w której znajdą Państwo pionki do gry, które jako producent dostarczyliśmy naszym Klientom.