Najlepsze gry planszowe na prezent na Dzień Kobiet
GraPlanszowaDlaCiebie 3 stycznia 2023

Najlepsze gry planszowe na prezent na Dzień Kobiet

Zastanawiałeś się kiedykolwiek, co mógłbyś podarować swojej żonie, dziewczynie, mamie czy siostrze zamiast tradycyjnego kwiatka i czekoladek na Dzień Kobiet? O nie, rajstopy również nie wchodzą w grę, ale jeśli już o grach mowa, to może warto rozważyć zakup gry planszowej, która na prezent z tej okazji sprawdzi się doskonale (o ile osoba obdarowywana lubi w nie grać). Można tutaj nieco pójść na łatwiznę i znaleźć znany oraz popularny tytuł planszówki dostępny na sklepowych półkach lub pokusić się o nieco więcej kreatywności i stworzyć swoją własną, spersonalizowaną grę planszową na zamówienie.

Polecane gry planszowe na prezent

Dzień Kobiet już za nieco ponad miesiąc, dlatego jest to ostatni dzwonek do tego, abyś mógł w tym roku obdarować bliskie swemu sercu kobiety wyjątkowym prezentem. Jeśli lubią one grać w gry planszowe to z pewnością zamiast kwiatka, ucieszyłaby je ciekawa, pełna zachwycających kolorów i zwrotów akcji planszówka. Po jakie tytuły warto sięgnąć? Oto nasze 3 sprawdzone propozycje:

Azul: Ogród Królowej — gra planszowa, która zachwyca kolorami

Seria gier planszowych Azul zyskała ogromną popularność i każda kolejna odsłona wzbudzała spore zainteresowanie szczególnie wśród kobiet, bowiem gra ta należy do jednych z najładniejszych planszówek dostępnych na rynku. Nic więc dziwnego, że tak chętnie wybierana jest jako gra planszowa na prezent, również z okazji Dnia Kobiet. W Azul: Ogród Królowej ponownie można zapełniać plansze kolorowymi płytkami, które w tej serii będą oznaczały elementy ogrodów aranżowane dla monarchini.

Sagrada — piękna gra planszowa z hiszpańskimi witrażami w tle

Sagrada, tak jak i Azul jest w stanie przyciągnąć uwagę swoją piękną, kolorową oprawą. Gra planszowa Sagrada podarowana na prezent z okazji Dnia Kobiet, z pewnością zwróci uwagę i nie da o sobie zapomnieć. W tej grze udajemy się z wizytą do hiszpańskiej katedry, w której będziemy tworzyć z witraże z małych kolorowych kosteczek. To, co z pewnością wysuwa się na pierwszy plan (oczywiście poza ciekawą estetyką wykonania) to równie proste zasady gry i rozgrywka, która wymaga niemałego wysiłku umysłowego. Kosteczki w grze wyglądają obłędnie, a planszetki w formie ramek witraży, czy kryształki prestiżu zachwycają estetyką, dzięki czemu raz podarowana na prezent gra planszowa Sagrada będzie zachwycała przez bardzo długi czas.

Najlepsza gra o kotach — coś dla miłośniczek zwierząt

A na koniec coś dla miłośniczek futerkowych zwierzątek, czyli gra planszowa na prezent pod równie prostym co zasady tytułem “Najlepsza gra o kotach”. Możesz mieć pewność, że na widok takiej planszówki u większości obdarowanych kobiet w oczach pojawi się zachwyt, a na twarzy szeroki uśmiech. Sama gra jest banalnie prosta i polega na zbieraniu zestawów z kart. W tej rozgrywce przygarniamy kotki, gromadzimy dla nich jedzonko i zbieramy zabawki. Mimo banalnie prostych zasad i reguł gra opatrzona jest śliczną i słodką oprawą graficzną, dzięki czemu przypadnie do gustu każdej kobiecie, a już na pewno miłośniczce kotów.

Gry planszowe na prezent — jak stworzyć własną grę planszową na zamówienie?

Gra planszowa podarowana na prezent z okazji Dnia Kobiet z pewnością będzie dużym, lecz pozytywnym zaskoczeniem dla wielu Pań. Jeśli jednak z jakichś powodów proponowane przez nas tytuły nie odpowiadają Twoim wymaganiom lub pragniesz nabyć gry planszowe na zamówienie, w których plansze do gry, karty, czy pionki będą, spersonalizowane pod konkretne osoby, to z powodzeniem możesz to jeszcze zrobić.

Z racji tego, że do Dnia Kobiet pozostał jeszcze nieco ponad miesiąc, to w tym czasie zdążysz złożyć zamówienie nie tylko na projekt, ale także realizację gry planszowej na zamówienie. Możesz ją wykonać w pojedynczym egzemplarzu lub większym nakładzie u sprawdzonego i doświadczonego producenta gier planszowych na zamówienie, firmy Gra Planszowa Dla Ciebie.