Firmowy prezent dla klientów? Wybierz karty do gry z logo firmy
GraPlanszowaDlaCiebie 12 listopad 2021

Firmowy prezent dla klientów? Wybierz karty do gry z logo firmy

Święta Bożego Narodzenia są już coraz bliżej! To najwyższy czas, żeby pomyśleć o prezentach – nie tylko dla rodziny i bliskich, ale także dla pracowników i klientów Twojej firmy. W końcu to ważna, coroczna tradycja. Upominki firmowe dobrze wpływają na wizerunek firmy, dlatego niemal wszystkie przedsiębiorstwa na rynku przekazują swoim kontrahentom drobne gadżety. Chcesz obdarować klientów oryginalnym prezentem? Postaw na karty do gry z logo firmy! Dlaczego to dobry pomysł? Zapraszamy do artykułu.

Gry karciane nadal są bardzo popularne

Gry karciane to nadal jedna z ulubionych rozrywek i form spędzania wolnego czasu milionów ludzi na całym świecie. Przed powstaniem komputerów i gier komputerowych karty wiodły prym na każdej rodzinnej czy firmowej imprezie. Co istotne, nawet dziś, pomimo powstania wielu bardziej zaawansowanych technologicznie gier, karty są wciąż bardzo, bardzo popularne. Zdecydowanie najbardziej lubianymi i znanymi grami karcianymi są:

  • brydż,
  • poker,
  • makao,
  • tysiąc,
  • blackjack.

Dlaczego popularność gier karcianych nie spada? Bo sprzyja integracji podczas wszystkich towarzyskich spotkań. Podczas rozgrywek karcianych można przecież nie tylko czerpać radość z rozrywki, ale także spokojnie rozmawiać i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem. Takich wrażeń nie zapewni nam przecież gra komputerowa!

Dlatego tak wielu ludzi cyklicznie spotyka się na wieczorach karcianych. Męski wieczór z grą w pokera czy popołudnie przy ulubionej herbacie z brydżem w tle – nikogo to nie dziwi! Znajomi w różnym wieku umawiają się na karciane rozgrywki świetnie się przy tym bawiąc. A teraz Ty możesz im tę rozrywkę zapewnić, dodatkowo tworząc ciekawy przekaz marketingowy!

Gry karciane na spotkaniach integracyjnych

Gry karciane cieszą się uznaniem nie tylko na prywatnych spotkaniach. Coraz więcej specjalistów HR decyduje się na wprowadzenie gier karcianych na spotkania integracyjne pracowników. Dlaczego? Ponieważ takie gry zespołowe bardzo skutecznie skracają dystans i prowadzą do szybkiej integracji między pracownikami. Nawet w sytuacji, gdy nie każdy z graczy zna dokładnie zasady gry. Wtedy pozostali uczestnicy z zaangażowaniem tłumaczą osobie z zespołu na czym polega rozgrywka, co jeszcze bardziej wpływa na zacieśnianie więzi. W sytuacji, gdy zaproponujemy pracownikom grę, z którą nikt nie jest zaznajomiony, możemy wzbudzić dodatkowy entuzjazm. Kolejną korzyścią z karcianych rozgrywek jest również nauka współpracy. Wspólne dążenie do zwycięstwa sprawia, że zespół będzie bardziej zgrany.

Odkryj możliwości personalizacji gadżetów firmowych

Karty do gier z nadrukiem to wyjątkowa przestrzeń do budowania wizerunku marki i dotarcia do nowych, potencjalnych klientów. Pomyśl tylko – skoro po karty do gier bardzo często sięgają ludzie w różnym wieku, to masz szansę, aby o Twojej firmie dowiedziało się naprawdę dużo nowych osób. Również tych, które idealnie wpisują się w Twoją grupę docelową. Karty do gier z logo firmy są po prostu prawdziwym strzałem w dziesiątkę!

Karty do gry z własnym nadrukiem na pewno sprawdzą się w każdym biurze, podczas spotkań integracyjnych oraz jako prezenty reklamowe dla Twoich klientów. To świetny i ponadczasowy gadżet reklamowy, który z całą pewnością zrobi na wszystkich wrażenie. Taki upominek ucieszy pracowników, partnerów biznesowych i kontrahentów.

Jeśli chodzi o reklamowe karty do gry, nasi klienci najczęściej wybierają talię standardowych rozmiarów – takie, jak stosuje się do brydża czy pokera. Ale na życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać talię o dowolnej wielkości i z dowolnym nadrukiem. Nasza drukarnia dysponuje nowoczesnymi maszynami i bogatym zapleczem technicznym, dlatego jesteśmy w stanie dostarczyć wysoką jakość kart do gry w stosunkowo krótkim czasie i w bardzo dobrej cenie. Sprawdź naszą ofertę i zaskocz swoich klientów!